Novinky

 • Dětské diskotéky od Partyfactory

  25. 7. 2016

  Od září opět rozjíždíme naše velké dětské diskotéky s oblíbenými postavičkami. Dětské programy si můžete užít s Mimoni, Oláfkem, Spongebobem nebo Simpsny :D ... více informací včetně fotek naleznete zde: www.diskoprodeti.cz

 • Start nové sezóny

  25. 7. 2016

  Léto je sice teprve ve své polovině, ale už nyní startují přípravy na rozjezd nové párty sezóny. Již nyní si můžete rezervovat termín některé z našich akcí ... pro letošní podzim jsme připravili nové party - Ace age white party, The Flight - Welcome 2 Miami, Crazy killer clown .... kompletní info naleznete na našem facebooku.

 • Akční cena akcí pro duben a květen

  17. 3. 2015

  K našim nejžádanějším akcím - CIRCUS IBIZA, FANTAZIA NIGHT a AMAZONIA NIGHT nabízíme na termíny v dubnu a květnu pronájem techniky v hodnotě 6.000 Kč zdarma. Cena akce: 14000 + doprava. kalkuace na info@partyfactory.cz

 • Nejnovější party 2015 - Circus Ibiza

  3. 1. 2015

  Nejnovější TOP party z naší nabídky - sledujte na FCB

 • Rezervace termínů

  21. 8. 2014

  Nabízíme posledních několik volných termínů pro rezervování některé z našich akcí v měsíci září a říjnu a poslední dva volné termíny na Halloween party.

Mega racing party

Naši partneři

 • Obsessive
  Obsessive

  značkové spodní prádlo

 • DJ Fanatic
  DJ Fanatic

  resident naší agentury

 • DJ Dinner
  DJ Dinner

  guest DJ

 • Absolut vodka
  Absolut vodka

  dobré a kvalitní pití

 • Litex
  Litex

  český výrobce plavek

Emergency party

Čeká Vás žhavá noc se sexy sestřičkami a doktory. Je pravda, že tuto akci Vám dnes nabídne skoro každý, ale my jsme jí opět propracovali do nejmenších detailů a posunuli o něco dál.

Kromě krásných hostesek v sexy kostýmech zdravotních sestřiček, které budou vašim hostům rozdávat drinky z injekčních stříkaček a taky divoce po celou noc tancovat, vám přivezeme i naše šikovné chirurgy :)

Sestřičky budou v průběhu večera roznášet drinky ve stříkačkách (tento drink zajistí klub). Dále bude probíhat akce s akčním drinkem noci, ke kterému získají hosté zdravotní průkaz, který je opravňuje vstoupit do naší hry noci. Pokud obehrají naší hostesku v kostkách, mohou si vytočit dárky na kole štěstí. Na této párty se můžou vaši hosté také nechat operovat našim šikovným personálem a nechat si vyrobit pomocí obvazů a červeného barviva imitaci zranění. Samozřejmostí je i focení u naší fotostěny – operační sál. A pozor… na tuto party dorazí i samotný Dr. House ve vtipně podaném pojetí.

Přivezeme také závěsné dekorace, vlajkoslávy, červené majáky a světelné panely, chirurgický stůl, kapačku, EKG na LCD obrazovce - a to vše ve stylu Emergency.

V případě zájmu o akci či rezervaci termínu nás prosím kontaktujte.

Emergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency partyEmergency party