Novinky

 • Dětské diskotéky od Partyfactory

  25. 7. 2016

  Od září opět rozjíždíme naše velké dětské diskotéky s oblíbenými postavičkami. Dětské programy si můžete užít s Mimoni, Oláfkem, Spongebobem nebo Simpsny :D ... více informací včetně fotek naleznete zde: www.diskoprodeti.cz

 • Start nové sezóny

  25. 7. 2016

  Léto je sice teprve ve své polovině, ale už nyní startují přípravy na rozjezd nové párty sezóny. Již nyní si můžete rezervovat termín některé z našich akcí ... pro letošní podzim jsme připravili nové party - Ace age white party, The Flight - Welcome 2 Miami, Crazy killer clown .... kompletní info naleznete na našem facebooku.

 • Akční cena akcí pro duben a květen

  17. 3. 2015

  K našim nejžádanějším akcím - CIRCUS IBIZA, FANTAZIA NIGHT a AMAZONIA NIGHT nabízíme na termíny v dubnu a květnu pronájem techniky v hodnotě 6.000 Kč zdarma. Cena akce: 14000 + doprava. kalkuace na info@partyfactory.cz

 • Nejnovější party 2015 - Circus Ibiza

  3. 1. 2015

  Nejnovější TOP party z naší nabídky - sledujte na FCB

 • Rezervace termínů

  21. 8. 2014

  Nabízíme posledních několik volných termínů pro rezervování některé z našich akcí v měsíci září a říjnu a poslední dva volné termíny na Halloween party.

Moulin Rouge party

Naši partneři

 • Obsessive
  Obsessive

  značkové spodní prádlo

 • DJ Fanatic
  DJ Fanatic

  resident naší agentury

 • DJ Dinner
  DJ Dinner

  guest DJ

 • Absolut vodka
  Absolut vodka

  dobré a kvalitní pití

 • Litex
  Litex

  český výrobce plavek

Halloween party

Skvělá párty plná skvělých strašidelných masek, kostýmů a dekorací. Klub vyzdobíme stylovými halloweenskými dekoracemi – vysoké svícny se svíčkami, dýněmi, náhrobky, suchými větvemi, rakví, pavučinami, listím, závěsnými maketami netopýrů a dalšími skvělými dekoracemi.

V úvodu akce (cca jednu hodinu před začátkem samotného programu) je ve vstupním prostoru klubu umístěna rakev, ve které je promotér v kostýmu hraběte Drákuly a děsí příchozí návštěvníky.

Po celý další večer budou vaše hosty bavit promotéři a tanečnice v děsivých kostýmech čarodejnic, smrtky, upírů a děsivých filmových masek - Vřískot, Fredy Cruger, Fantomas, Saw atd. I na této akci si hosté můžou zahrát hru noci s našimi promotéry o stylové halloweenské dárky. Stačí si dát na baru akční drink noci (dopručujeme vodku s jahodovým nebo brusinkovým džusem - pro vytvoření efektu krvavého drinku).

Samozřejmě, že i na této akci se mohou hosté klubu fotit u halloweenské fotostěny.

TATO AKCE SE DÁ V UPRAVENÉ VERZI USPOŘÁDAT TAKÉ NA TERMÍN PÁLENÍ ČARODĚJNIC NEBO PÁTEK TŘINÁCTÉHO.

V případě zájmu o akci či rezervaci termínu nás prosím kontaktujte.

Halloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween partyHalloween party