Novinky

 • Dětské diskotéky od Partyfactory

  25. 7. 2016

  Od září opět rozjíždíme naše velké dětské diskotéky s oblíbenými postavičkami. Dětské programy si můžete užít s Mimoni, Oláfkem, Spongebobem nebo Simpsny :D ... více informací včetně fotek naleznete zde: www.diskoprodeti.cz

 • Start nové sezóny

  25. 7. 2016

  Léto je sice teprve ve své polovině, ale už nyní startují přípravy na rozjezd nové párty sezóny. Již nyní si můžete rezervovat termín některé z našich akcí ... pro letošní podzim jsme připravili nové party - Ace age white party, The Flight - Welcome 2 Miami, Crazy killer clown .... kompletní info naleznete na našem facebooku.

 • Akční cena akcí pro duben a květen

  17. 3. 2015

  K našim nejžádanějším akcím - CIRCUS IBIZA, FANTAZIA NIGHT a AMAZONIA NIGHT nabízíme na termíny v dubnu a květnu pronájem techniky v hodnotě 6.000 Kč zdarma. Cena akce: 14000 + doprava. kalkuace na info@partyfactory.cz

 • Nejnovější party 2015 - Circus Ibiza

  3. 1. 2015

  Nejnovější TOP party z naší nabídky - sledujte na FCB

 • Rezervace termínů

  21. 8. 2014

  Nabízíme posledních několik volných termínů pro rezervování některé z našich akcí v měsíci září a říjnu a poslední dva volné termíny na Halloween party.

Las Vegas - Celebrities party

Naši partneři

 • Obsessive
  Obsessive

  značkové spodní prádlo

 • DJ Fanatic
  DJ Fanatic

  resident naší agentury

 • DJ Dinner
  DJ Dinner

  guest DJ

 • Absolut vodka
  Absolut vodka

  dobré a kvalitní pití

 • Litex
  Litex

  český výrobce plavek

Pirates party

Karibská noc, na které nebudou chybět sexy tanečnice v pirátských kostýmech a divocí piráti. Promotéři budou v hlavní části večera bavit vaše hosty na tanečním parketu a na barech.

Celý večer poteče Captain Morgan proudem. Každý, kdo si objedná panáka tohoto skvělého drinku, získá minci a možnost hrát kostky s našimi pirátkami. Pokud je host obehraje, získá šanci vytočit si na našem pirátském kole štěstí některý ze skvělých dárků (např. pirátské plyšové opičky, havajské květinové náramky či věnce, náušnice atd.).

Po celý večer tancují pirátky u kormidla na palubě pirátského korábu. Na této party se můžete těšit i na divokou show našeho party opičáka a focení se všemi promotéry u pirátské lodi.

Dalšími dekoracemi této party jsou palmy, truhla s pokladem, pirátské vlajky a vlajkoslávy, lana, dělo a další pirátské dekorace.

V případě zájmu o akci či rezervaci termínu nás prosím kontaktujte.

Pirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates partyPirates party